Ootan taas massaaži!

Head kliendid! Olen taas tööpostil ja ootan massaaži! *Tule massaaži 100% TERVENA!!! * Tule massaaži võimalikult täpselt, et ei oleks vajadust koridoris asjatult oodata. *Saabumisel palun desinfitseerida või pesta käed seebiga! *Soovi korral võid kaasa võtta oma käteräti või massaažilina. Omalt poolt jätan 2 kliendi vahele 30 min pausi, et tuulutada ja desinfitseerida ruum.  …

Ajutine töökorraldus!

Head kliendid, Annan teada, et seoses riigis kehtestatud eriolukorraga sulgen salongi märtsikuu lõpuni. Edaspidise suhtes annan teada vastavalt kujunenud olukorrale. Kui keegi soovib osta kinkekaarte või kellegil on kinkekaarte, sportid pileteid, mis võivad lähiajal aeguda, siis andke sellest teada. Suhtlen kõikide kontaktides olevate kanalite kaudu. Nautige õuemõnusid ja jääge terveks!

Detsembris!

Detsember on kinkide tegemise kuu. Seetõttu on kõik massaažid püsikliendi hinnakirja alusel! Kingi oma lähedasele killuke tervist või lihtsalt mõnus ja lõõgastav massaaž. Saadaval kinkekaardid vääringus 5, 10, või 20 eurot,  samuti on võimalik kinkekaardile kirjutada ainult valitud massaaži nimi. Lähemalt saad massaažide kohta lugeda teenuste alt.

Detsembris!

Detsember on teadagi  kinkide tegemise kuu. Kinkekaardiga võid rõõmustada oma kallist lähedast inimest, aga ka lihtsalt head töökaaslast või tuttavat, kellele kuluks jõulurutus ära  üks mõnus ja lõõgastav  massaaž. Võibolla vajad aga kingitust iseendale.  Detsembris lõõgastav Tai jalamassaaž ja kogu keha teraapiliselt käsitlev   YUMEIHO® teraapia soodushinnaga  25  eurot! Lähemalt saad massaažide kohta lugeda teenuste alt.

Novembris!

Olen tööpostil tagasi:) Kõik need, kellele sobib massaaziks ainult õhtune aeg, siis ootamatult sai vabaks teisipäeva (22.11.)  õhtupoolik ning mõned õhtupoolsed ajad on vabad ka neljapäeval ja reedel. Juhul, kui soovite aega  broneerida, siis kõige parem on ühendust  võtta telefonitsi: 534 513 57. Andke oma soovidest varakult teada ja leiame sobiva aja. Sellel sügisel omandasin   …