Olen tööpostil tagasi:)
Kõik need, kellele sobib massaaziks ainult õhtune aeg, siis ootamatult sai vabaks teisipäeva (22.11.)  õhtupoolik ning mõned õhtupoolsed ajad on vabad ka neljapäeval ja reedel.

Juhul, kui soovite aega  broneerida, siis kõige parem on ühendust  võtta telefonitsi: 534 513 57. Andke oma soovidest varakult teada ja leiame sobiva aja.

Sellel sügisel omandasin    YUMEIHO® teraapia 2Dan terapeudi litsentsi.  Aasta lõpuni  pakun teraapiat  soodushinnaga (25  euri ).

Täpsemalt saad teraapia kohta lugeda siit:

YUMEIHO®  teraapia loojaks on jaapani manuaalterapeut Saionji Masayuki, kes lõi 1981.aastal uudse ravisüsteemi, mida algselt hakati nimetama „jumalikuks massaažiks“ ning siis „puusade reguleerimise ja akupunktuuri teraapiaks“ või „Yumeiho teraapiaks“.

Yumeiho®  on mitmetest protseduuridest koosnev teraapiline süsteem. Teraapia aluseks on keha tasakaal ja korrektne vaagnaluude asend.   Halb rüht ning sundasendid võivad tekitada vaaagnaluude nihkumise, millest tekkinud lihaspinged kanduvad järk-järgult edasi puusale, põlvele, hüppeliigesele. Vaagnaluu ebasümmeetria võib põhjustada erinevaid funktsionaalseid häireid kogu kehas, võivad tekkida liigeste valulikkus ja kulumine.

Peavalud, lihaspinged, liigese- ja seljavalu, skolioos on mõned näited vaevustest, mida yumeiho® leevendab või ravib.

Teraapia kestab orienteeruvalt 60 minutit, mille jooksul terapeut kasutab kuni 100 erinevat sügavkoe massaaži ja Sei tai võtet.

Vastunäidustused:

värsked traumad (lülisambas või mujal)
operatsiooni järgsed 6 kuud
liigeste proteesid
rasedus

Teraapiat tehakse matil läbi mugavate  riiete (soovitavalt  naturaalsest materjalist  pikkade varrukatega pluus ja retuusid või dressipüksid, jalga sokid).

Alates käesoleva aasta septembrist olen YUMEIHO®  teraapia 2DAN litsenseeritud terapeut.
yumeiho