Chi Nei Tsang on teraapiline doksiinidest puhastav kõhumassaaž, mis põhineb Hiina traditsioonilisest meditsiinist tuntud 5-l elemendil.
See massaaž pärineb taoistlike kloostrite munkadelt, aidates puhastuda ja andes energiat vaimsete praktikatega tegelemiseks.
Meetodi autor on Tais elav hiina taoist ja Chi-Kung-i meister Mantak Chia.

Massaaži käigus käsitletakse kõhul olevat tsoonide kaarti, mille kaudu suunatakse soolestikku ja teisi organeid paremini tööle.  Chi Nei Tsang massaaž lähtub kehast kui tervikust. Massaaž vabastab kõhus olevad pinged ning blokeeringus olevad organid, millega koos vabanevad ka negatiivsed  emotsioonid, stress ja pinge kogu kehas.

Massaažis kasutatakse palju häälega hingamist, mis aitab kaasa vanade blokeeringute vabastamisele.
Chi Nei Tsang massaaž aitab taastada keha loomuliku tasakaalu – aitab sul tunda ennast rahulikuna, puhastununa ja “vibreerivana“.

Massaažis kasutatakse kliendist lähtuvalt erinevaid  massaažiõlisid ning lõpetuseks järgneb kõhumassaaž kuumade kividega.

Enne massaaži paar tundi mitte süüa ning peale massaaži kindlasti juua palju vett või taimeteed.
Peale esimest korda võib kõhu piirkonnas tunda veidi ebamugavust, kuid see on mööduv.

Kõhumassaaži võib probleemi korral teha 2 x nädalas,  edasi korra nädalas.

 Näidustused:Stressist tingitud terviseprobleemid, peavalud, kroonilised valud, energia probleemid, seksuaalorganite probleemid, halb vereringe ja seedimine. Massaaž aitab vabaneda toksiinidest, tasakaalustab psüühikat ja lisab vitaalsust
Vastunäidustused:rasedus, menstruatsioon, kõhulahtisus, kõrge vererõhk, kasvajad, palavik , tromboosid, kõhupiirkonna operatsioonid, emakasisene spiraal

Massaaži kestus  90 minutit.