Meemassaaž on iidne massaažiliik, mida on juba ammustel aegadel tehtud nii Aasias kui Venemaal. Meega masseerimine annab organismile vajalikke bioaktiivseid aineid, ergutab lümfisüsteemi ning soodustab naha loomulikku puhastumist.  Meemassaaž parandab verevarustust ja maandab lihaspingeid, mis tekivad jääkainete kogunemisest.

Mesi on tõhus naha puhastaja mõjudes hästi vananevale ja lõtvuvale nahale, seda toniseerides ning tugevalt trimmides. Seda võib kasutada ka ühe osana tselluliidivastases ravis. Mett kasutatakse kleepainena, mis seob mürke ning mille abil on võimalik organismist eemaldada “saastunud” energiat.
Massaaži toimel puhastuvad energiakanalid, paraneb vereringe naha aluskihtides ja lihastes, peale massaaži on nahk mõnusalt pehme ja siidine.

Massaaži on soovitav tulla tühja kõhuga. Masseeritav keha peab olema puhas ja kreemitamata. Esimestel kordadel võib massaaž olla veidi valulik, mis võib viidata ka probleemsetele kohtadele. Järgnevad korrad on tunduvalt mõnusamad.
Meemassaaž on efektiivne külmetuse, närvi- ja liigesevalude ning stressi korral.
Massaažis on soovitav käia kord nädalas. Tselluliidi puhul saab paremaid tulemusi 8-10 kordse ravikuuriga. Pärast meemassaaži on soovitatav tarbida vedelikku.

Vastunäidustused: mee allergia, pahaloomulised kasvajad, mädanikud, suhkru-, naha- või südamehaigus, põletikulised veenilaiendid, madal valulävi, kõrge vererõhk, rasedus, ägedad põletikud.